MERCI є виробником та постачальником на внутрішній ринок України та на ринки різних країн світу високоякісних хлібобулочних напівфабрикатів та готових до споживання виробів.
Впродовж 17 років наполегливої та успішної роботи, ключовими пріоритетами діяльності та розвитку групи є порядність, стабільність, інноваційний підхід та довіра наших клієнтів.

З самого початку своєї діяльності в 2000 році, група MERCI постійно приймає участь у існуванні та розвитку галузі, шляхом розробки та впровадження інноваційних технологій в створенні якісних та корисних продуктів харчування. У нашому асортименті ви знайдете доступні та смачні вироби, які допоможуть чи то за лічені хвилини приготувати головну страву до святкового столу, чи то доповнити приємне спілкування затишної компанії смачними ласощами, чи то зробити приємний сюрприз у вигляді подарунку близьким або знайомим. Адже ми стратегічно орієнтовані на розуміння потреб клієнта.

Тому лояльність та довіра наших клієнтів є основним здобутком групи MERCI. Саме тому, продукція нашої групи зацікавила наших іноземних партнерів в Німеччині, Болгарії, Румунії, США, Канаді, Литві.

Свій досвід, знання, навички маємо намір застосовувати й надалі для розвитку та вдосконалення наших продуктів та послуг, надаючи своїм клієнтам можливість найкращого вибору.